Marie Lu Şampiyon pdf indir her romanında olduğu gibi Day ve June’u baş kahramanlarından biri olarak seçiyor! Bu defa efsane olan isim Day, deha olan ise June! Peki sizce bir deha mı yoksa efsane mi şampiyon olacak dersiniz ?
Marie Lu Şampiyon e kitap indir June ve Day’in cmhuriyet halkı ve birbirleri için milyonlarca fedakarlıkta bulunmalarından yola çıkıyor. Şimdi ise vatanları bir dönüm noktasında ve June bir kez daha Cumhuriyet’in gözüne tüm yaptıkları ile girmeye hak kazanmıştır. Bu nedenle hükümetin seçkin çevresinde bir Princeps adayı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Marie Lu Şampiyon e pub oku ve indir June karakterinin hayatını sizlere iyice empoze ettikten sonra ise Dayin yüksek rütbeli bir asker olmasına değiniyor. Bir barış antlaşması tam yürürlüğe girecekken ortaya ölümcül bir salgın çıkar ve koloniler arasında büyük bir paniğe neden olur. Marie Lu Şampiyon e book indir ve pdf kitap indir ile Cumhuriyet sınır kentinin ötesine geçmeye ne dersiniz ? Eminiz ki yaşananlar sizleri de etkileyecektir. Keyifli okumalar dileriz.